Wiadro malarskie plastikowe bez uchwytu 300ml Kennedy KEN5331540K MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiadro malarskie plastikowe bez uchwytu 300ml Kennedy KEN5331540K
Kennedy KEN-533-1540K
KEN5331540K
SM.CK016,2,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
przechowywanie Pokrywki sprzedawane osobno.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Diameter | 89 mm |
| Marka | Kennedy Industrial |
| Bucket Capacity | 300 ml |
| EAN13 Barcode | 5036140113947 |
| eCl@ss Code | 24250000 |
| Wysokość | 66 mm |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całk. | 90 |
| Waga całkowita | 0.021 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Sup. Part No. | KEN-533-1540K |
| UNSPSC Code | 31211900 |