Wiadro malarskie plastikowe bez uchwytu 500ml Kennedy KEN5331545K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiadro malarskie plastikowe bez uchwytu 500ml Kennedy KEN5331545K
Kennedy KEN-533-1545K
KEN5331545K
WIADRO MALARSKIE PLASTIKOWE BEZ UCHWYTU 500ml Kennedy
KEN-533-1545K
SM.CK016,4,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytworzone z tworzywa, nadaja się do wszystkich typów malowania. Wygodne
przechowywanie Pokrywki sprzedawane osobno.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Diameter | 100 mm |
| Producent | Kennedy |
| Bucket Capacity | 500 ml |
| EAN13 Barcode | 5036140113954 |
| eCl@ss Code | 24250000 |
| Wysokość | 720 mm |
| Głębokość całk. | 70 |
| Długość całkowita | 110 |
| Waga całkowita | 0.027 |
| Szerokość całk. | 110 |
| Supplier Part No. | 5331545K |
| UNSPSC Code | 31211900 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 0.5 L litre ml millilitre |
| Wysokość | 72mm |
| Typ | Paint Kettle |
| Handle Material | Plastic |
| Body Material | Plastic |
| Lid Material | |
| Top Diameter | 100mm |