Wiązadła do plandeki sznurowane kulkowe 6" 10szt. Matlock MTL9789160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiązadła do plandeki sznurowane kulkowe 6" 10szt. Matlock MTL9789160K
Matlock MTL-978-9160K
MTL9789160K
WIAZADLA DO PLANDEKI SZNUROWE KULKOWE 6" (OPAK-10) Matlock
MTL-978-9160K
SM.CK016,22,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytwarzana z odpornej na zużycie i nie ulegającej gniciu 5 milimetrowej elastycznej linki z wielowiązkowym elastycznym rdzeniem, zewnętrzna polietylenowa powłoka jest odporna na promieniowanie UV i wodoodporna celem zwiększenia trwałości.
Zawartość opakowania: 10 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140029293 |
| eCl@ss Code | 20420100 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Supplier Part No. | 9789160K |
| UNSPSC Code | 24141511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 150mm m metre |
| Numer produktu | MTL-978-9160K |
| Typ produktu | Tarpaulin Cord Set |
| Szerokość | 5mm |
| Liczba elementów | 10 szt; elem. |
| Standard, norma | |
| Minimum Breaking Strength (MBS) | kg |