Wiertarka ręczna do drewna stolarska Kennedy KEN5970600K KEN-597-0600K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertarka ręczna do drewna stolarska Kennedy KEN5970600K KEN-597-0600K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Rozmiar uchwytu | 8mm |
| Typ uchwytu | Bezkluczykowy 3-szczękowy |
| Kod EAN13 | 5036140047174 |
| Kod eCl@ss | 34301804 |
| Materiał rękojeści | Tworzywo |
| Zawiera | Screw top for bit storage |
| Długość całk./opak. | 215mm |
| Nr produktu | KEN-597-0600K |
| Typ | Wiertarka ręczna |
| Kod UNSPSC | 27111515 |