Wiertarko-frezarka magnetyczna MBE100 240V Kennedy KEN2687120K PRO19-20
Cena regularna:
2 243,16 €
Cena regularna:
1 823,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertarko-frezarka magnetyczna MBE100 240V Kennedy KEN2687120K
Kennedy KEN-268-7120K
KEN2687120K
WIERTARKO-FREZARKA MAGNETYCZNA MBE100 240V Kennedy
KEN-268-7120K
SM.CK016,8330ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
MBE100Potężna siła pozwala utrzymać stały moment obrotowy i regulację prędkości nawet przy obciążeniu. Potężny magnez z silą zacisku 1,410kg (3,100lbs). Maszynę tą cechuje powolny start i ogromna zmiana prędkości. Maszyna posiada ześlizgujący się chwytak w celu ochrony przed złamaniem urządzenia tnącego oraz posiada system automatycznego naolejacza urządzenia tnącego. Skrzynia biegów jest zainstalowana bezpośrednio nad kołyską dla max. stabilności. Komplet akcesorii zawiera: trzpień MT3, klucz do wypychania wierteł MTS, łańcuch bezpieczeństwa, hak, klucze sześciokątne, walizka.
Wymiary (HxWxL): 500x135x312mm.
Moc: 1,800W.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Magtron |
| Drilling Capacity | 3 - 32mm |
| Kod EAN13 | 5036140103238 |
| Kod eCl@ss | 21050103 |
| Milling Capacity | 13 - 100mm |
| No Load Speed | 160 - 450 rpm |
| Waga całkowita | 26 |
| Kod UNSPSC | 27112703 |
| Voltage | 240 V |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga elementu | 26.0 kg |