Wiertarko-wkrętarka przewodowa 300W 35Nm przewód zasilający 6m RDP-CDD02
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Regulacja prędkości przez powolne naciskanie włącznika
- Zacisk bezkluczykowy
- Kontrola momentu obrotowego
- 2- prędkości
| Maksymalny moment obrotowy | 35 Nm |
| Uchwyt narzędzia | 1/4 b> Cale |
| Maksymalna prędkość bez obciążenia | 350 - 1200 min-1 |
| Znamionowa moc wejściowa | 300 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Regulacja momentu obrotowego | TAK |
| Typ napięcia znamionowego td> | Przewodowe — sieć elektryczna |
| Długość kabla | 6 m |
| Zakres mocowania | 1 - 10 mm |
| Biegi | 2 |
| Rodzaj wkładu | Bezkluczykowy |
| Odwróć | TAK |