Wiertło 1.3/16" HSS na stożku Morse'a 3 stożkowe calowe Sherwood SHR0252553D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1.3/16" HSS na stożku Morse'a 3 stożkowe calowe Sherwood SHR0252553D
Sherwood SHR-025-2553D
SHR0252553D
Wiertło stożkowe HSS 1.3/16" SHR0252553D
SHR-025-2553D
KC-016,296,8ZN/SM.[NM]
Series T100 - Inch
Suitable for single and multi-spindle drilling machines. The taper shank being the engineering industries recognised standard and most widely used method for holding and driving cutting tools. Manufactured to BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140173873 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Oznaczenie | SHR-025-2553D |
| UNSPSC | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | High Speeed Steel |
| Długość całkowita | mm 11.7/8" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Numer produktu | |
| Seria | T100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 7.1/8" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN. |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | mm 1.3/16" cal |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT3 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |