Wiertło 1.3/32" HSS na stożku Morse'a 3 stożkowe calowe Sherwood SHR0252552X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1.3/32" HSS na stożku Morse'a 3 stożkowe calowe Sherwood SHR0252552X
Sherwood SHR-025-2552X
SHR0252552X
x Sherwood SHR0252552X SHR0252552X
SHR-025-2552X
SM.CK016,265,6ZLNE
Seria T100 Calowe
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140272316 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | SHR-025-2552X |
| UNSPSC Code | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 11.3/8" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Długość rowków, części roboczej | mm 6.5/8" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN. |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 1.3/32" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT3 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |