Wiertło 10,3mm TiN HSS SwissTech SWT1250103A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10,3mm TiN HSS Swisstech SWT1250103A
Swisstech SWT-125-0103A
SWT1250103A
Wiertło kręte HSS 10.30mm TiN Swisstech SWT1250103A
SWT-125-0103A
Jobber drill Wiertło HSS 10,3mm TiN
SM.CK016,33,7ZLNE
Wiertła ogólnego zastosowania, do wiercenia stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1000 N/mm2, staliwa, żeliwa szarego, żeliwa ciągliwego, mosi...dzu niklowego i grafitu. Warstwa azotku tytanu przedłuża żywotność narzędzia. Kąt wierzchołkowy: 118°, Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny, grubość rdzenia: normalna, Kąt przyłożenia: normalny, tolerancja średnicy: h8, tolerancja chwytu: f11. Wykonane zgodnie z normami DIN 338 RN, DIN 338.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| EAN13 Barcode | 5036140190726 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | SWT-125-0103A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 133mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Seria | 1001 |
| Długość rowków, części roboczej | 87mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412A DIN 338 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 28 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 10.3mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 10.3mm |