Wiertło 10,5mm 315mm HSS bardzo długie cylindryczne extra długie Sherwood SHR0242150Q PRO20 PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Średnica wiertła: 10,5mm
- Długość: 315mm
- Część robocza: 250mm
- Typ długości: bardzo długie, ekstra długie
- Materiał: HSS ,stal szybkotnąca
- Chwyt: walcowy
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 10,5mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140163836 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Steam Tempered |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 250mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk./opak. | 315mm |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Standard |
| Średnica chwytu | 10,5mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 |
| Nr produktu | SHR-024-2150Q |
| Kod UNSPSC | 23241637 |
SHR0242150Q, SHR-024-2150Q
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 10.5mm |