Wiertło 10mm 500mm na stożku Morse'a HSS bardzo długie Sherwood SHR0243981J SHR-024-3981J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10mm 500mm na stożku Morse'a HSS bardzo długie Sherwood SHR0243981J SHR-024-3981J
Specyfikacja wiertła
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 10mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | bardzo długie, ekstra długie |
| Kod EAN13 | 5036140165441 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | czernione, Black Oxide |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 410mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel, HSS, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk. | 500mm |
| Waga całkowita | 0,245kg |
| Kąt wierzchołkowy wiertła | 118° stopni |
| Standard, norma | BS328 : 1 1986 BS328 : 1 1986 |
| Nr produktu | SHR-024-3981J |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT1, Morse'a 1, Mors 1, MK1 |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
Wiertło 10mmx500mm HSS na stożku Morsa bardzo długie Sherwood SHR0243981J
SHR-024-3981J
SM.CK016,437ZLNE
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 10mm |