Wiertło 10mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251327R PRO24-1 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251327R SHR-025-1327R
Wiertło 10mm HSS cylindryczne krótkie czernione Sherwood SHR0251327R
Wiertło krótkie nadaje się do wiertarek ręcznych i stołowych oraz CNC. Krótsza część skrawająca zapewnia lepszą stabilność i precyzję wykonania otworu.
Wiertło można zastosować do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie ciągliwym, stali stopowej.
Parametry:
- kąt wierzchołkowy 118° stopni
- kąt pochylenia 10°-20° stopni
- tolerancja ostrza h8
- tolerancja uchwytu f11
Wykonano zgodnie z normą: BS 328: Part 1: 1986/DIN 1897.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawe, standardowe |
| Średnica wiertła | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140170674 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Black Oxide |
| Długość części roboczej | 43mm |
| Kąt spirali | 10-20 |
| Typ spirali | Normalny |
| Materiał | High Speed Steel, HSS |
| Material Grade | M2 |
| Długość całkowita | 89 |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | S100 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Długość chwytu | 46mm |
| Standardy | BS 328: Part 1: 1986 DIN 1897 |
| Supplier Part No. | SHR-025-1327R |
| UNSPSC Code | 23241606 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Tolerancja | h8 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Liczba rowków | 2 |
SM.CK[10]-016,138,1ZLNE
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 10mm |