Wiertło 11/16" calowe HSS czernione Sherwood SHR0250002X PRO19-20 Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 11/16" calowe HSS czernione Sherwood SHR0250002X
Sherwood SHR-025-0002X
SHR0250002X
Wiertło przemysłowe HSS, czernione 11/16" SHR0250002X
SHR-025-0002X
SM.CK016,59,3ZLNE
Opis produktu
Narzędzia do generalnego zastosowania w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie sferoidalnym, spiekanym metalu, niemieckim srebrze i graficie. Kąt wierzchołkowy: 118°, Kąt pochylenia linii śrubowej: standard, tolerancja średnicy otworu: h8, tolerancja uchwytu: f11. Wykonane wg BS 328/DIN338RN.Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki temicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła.
Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 11/16" calowe |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140166356 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | czernione, oksydowane, oksyda |
| Wykonanie rowków | Szlifowane rowki |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 5 1/8" calowe |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 7 1/2" calowe |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 11/16" calowe |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN338 |
| Nr produktu | SHR-025-0002X |
| Kod UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |