Wiertło 11mm No.22 x300mm do muru i betonu Kennedy KEN0553220K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 11mm No.22 x300mm do muru i betonu Kennedy KEN0553220K
Kennedy KEN-055-3220K
KEN0553220K
Wiertło do muru i betonu No.22 (11.0mm)x300mm
KEN-055-3220K
SM.CK016,16,2ZLNE
Wiertła kręte do muru i betonu z chwytem walcowym. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Zgodne z normą DIN 8039.
Wiertła kręte do muru i betonu z chwytem walcowym. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Zgodne z normą DIN 8039.
Ekstra długie - Długość 300.0mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112703 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0553220K |
| EAN13 Barcode | 5036140001671 |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Średnica wiertła, wiercenia | No.22 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 11mm |
| Compatible Drill | Rotary |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| Długość rowków, części roboczej | 180 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Wykonanie rowków | Roll Forged |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8070 |
| Średnica chwytu | 10 mm |