Wiertło 12,2mm długie 205mm HSS czernione Sherwood SHR0251563F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 12,2 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251563F SHR-025-1563F
- Średnica wiertła: 12,2mm
- Długość robocza: 134mm
- Długość całkowita: 205mm
- Typ: długie
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Kąt wierzchołkowy: 118 stopni
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 12.2mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140172425 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 134 mm |
| Rowki | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk. | 205 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 12.2 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Sup. Part No. | SHR-025-1563F |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Waga | 137g |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 12.2mm |