Wiertło 12mm No.23 do muru i betonu Kennedy KEN0550450K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 12mm No.23 do muru i betonu Kennedy KEN0550450K
Kennedy KEN-055-0450K
KEN0550450K
SM.CK016,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Standardowe - Długość od 75.0mm do 120.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 12 mm |
| Średnica wiertła | No.23 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140221215 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 75 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 120 mm |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8048 |
| Sup. Part No. | KEN-055-0450K |
| UNSPSC Code | 27112703 |