Wiertło 12mm cylindryczne paraboliczne TiN HSS-Co SwissTech SWT1251120A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Wiertło 12mm cylindryczne paraboliczne TiN HSS-Co SWT1251120A
Swisstech SWT-125-1120A
SWT1251120A Swisstech Wiertło CYLINDR PARABOLICZNE HSS-Co 12mm TiN
Paraboliczne ostrza zaprojektowane do efektywnego wiercenia w miękkich materialach przez szybsze pozbywanie się odpadów wiórowych. Powłoka TiN przedłuża żywotność narzędzia i uwalnia krawędzie tnące od generowania ciepła. Dodatkowym atutem powłoki jest niski poziom tarcia pomiędzy powierzchniami, który redukuje zużycie i utwardza krawędzie tnące. 28° kąt pochylenia linii śrubowej i kąt wierzchołkowy 135°. Wykonane zgodnie z: DIN 338 RN. Kąt wierzchołkowy wg DIN 1412C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT1251120A |
| EAN13 Barcode | 5036140193642 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 151 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | 1050 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 101 mm |
| Flute Type | Parabolic |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338 |
| Finish/Coating | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 37 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 12 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 12mm |