Wiertło 1/32" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251404Z PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1/32" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251404Z
Sherwood SHR-025-1404Z
SHR0251404Z
Wiertło cylindryczne HSS, długie 1/32" SHR0251404Z
SHR-025-1404Z
SM.CK016,6,8ZLNE
Narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej z przeznaczeniem do generalnego użytku, które wykonują otwory w większości materiałów. Wiertła tego typu mają tę samą średnicę ostrza i uchwytu. Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241637 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-1404Z |
| EAN13 Barcode | 5036140171091 |
| Waga 10 elementów | 10 g |
| Średnica wiertła | 1/32" cal |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1 1/16" cal |
| Seria | L100 |
| Długość całk. | 1 7/8" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Cutting Direction | Prawy |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Point Type | Split Point |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica chwytu | 1/32" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm 1-7/8" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | L100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 11/16" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | mm 1/32" cal |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |