Wiertło 13mm No.24 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551240K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 13mm No.24 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551240K
Kennedy KEN-055-1240K
KEN0551240K
Wiertło do muru i betonu No.24 (13.0mm)x150mm
KEN-055-1240K
SM.CK016,11ZLNE
Wiertła kręte do muru i betonu z chwytem walcowym. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Zgodne z normą DIN 8039.
Średnie - Długość od 150.0mm do 160.0mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.096 |
| UNSPSC Code | 27112703 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0551240K |
| EAN13 Barcode | 5036140001558 |
| Długość całk. | 150 mm |
| Średnica wiertła | No.24 |
| Średnica wiertła | 13mm |
| Typ długości wiertła | Medium Length |
| Compatible Drill | Rotary |
| Długość rowków lub robocza | 85 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Typ chwytu | Straight |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Standard, norma | DIN 8058 |