Wiertło 13mm TiN kobaltowe HSS-Co SwissTech SWT1252530A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 13mm TiN kobaltowe HSS-Co Swisstech SWT1252530A
Swisstech SWT-125-2530A
SWT1252530A
Wiertło kobaltowe cylindryczne wzmocnione 13mm TiN Swisstech SWT1252530A
SWT-125-2530A
SM.CK016,113,1ZLNE
Wysokowydajne wiertła produkowane ze stali szybkotnącej o doskonałej odporności na temperatury, zawierającej 8% kobaltu. Przeznaczone do wiercenia w stalach do 1,400N/mm2 jak stal żaroodporna, stal nierdzewna, brąz, gdzie wymagana jest długa żywotność narzędzia, co gwarantuje powłoka TiN. Doskonale nadają się do pracy
ciągłej. Kąt wierzchołkowy 135°, kąt pochylenia: standard. Wykonane zgodnie z DIN 1897RN. Tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja uchwytu f11.Wykonano zgodnie z normą BS 328, DIN 1897RN, DIN 1412C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| EAN13 Barcode | 5036140196841 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | SWT-125-2530A |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 102mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 2020 Metric |
| Długość rowków, części roboczej | 51mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412C DIN 1897RN |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 13mm |
| Wykonanie rowków | |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 13mm |