Wiertło 13mm x182mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261825C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 13mm x182mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261825C
Sherwood SHR-026-1825C
x Sherwood SHR0261825C SHR0261825C
SHR-026-1825C
Opis produktu
Wiertła o wysokiej odporności na temperaturę do wierceń w stali stopowej i niestopowej oraz odlewach o twardości do 800N/mm2. Szczególnie użyteczne do wyrobów stalowych walcowanych na gorąco lub zimno, jak również do stali nawęglanej i hartowanej. Wykonano do: Typ N DIN 345.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 13.00 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standardowa długość |
| Kod EAN13 | 5036140273412 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright & Black Oxide |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 101mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość całk./opak. | 182mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Nr produktu | . |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT1 |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0261825C
x Sherwood SHR0261825C SHR0261825C
SHR-026-1825C
SM.CK016,78,2ZLNE
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 13mm |