Wiertło 14,75mm HSS czernione Sherwood SHR0250216E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 14,75mm HSS czernione Sherwood SHR0250216E
Sherwood SHR-025-0216E
SHR0250216E
Wiertło przemysłowe HSS, czernione 14.75mm SHR0250216E
SHR-025-0216E
KC-016,43,8ZN/SM.[NM]
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki termicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła. Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 14.75 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140168343 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 114 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 114 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 14.75 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Oznaczenie | SHR-025-0216E |
| UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 14.75mm |