Wiertło 1/4" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405P PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1/4" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405P
Sherwood SHR-025-1405P
SHR0251405P
Wiertło cylindryczne HSS, długie 1/4" SHR0251405P
SHR-025-1405P
SM.CK016,15,1ZLNE
Narzędzia wykonane ze stali szybkotn...cej z przeznaczeniem do generalnego użytku, które wykonują otwory w większości materiałów. Wiertła tego typu mają tę sam... średnicę ostrza i uchwytu. Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 1/4" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140171237 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość rowków, części roboczej | 3 13/16" cal |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 5 13/16" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 1/4" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Supplier Part No. | SHR-025-1405P |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 312 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 5-13/16" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Długość rowków, części roboczej | mm 3 3/16" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 1/4" cal |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |