Wiertło 14mm szlifowane białe Sherwood SHR0250241C PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 14mm szlifowane białe Sherwood SHR0250241C
Sherwood SHR-025-0241C
SHR0250241C
Wiertło przemysłowe HSS, szlifowane białe 14mm SHR0250241C
SHR-025-0241C
KC-016,27,8ZN/SM.[NM]
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskaną po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 14mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140169401 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 108 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Oznaczenie | SHR-025-0241C |
| UNSPSC | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 160mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | |
| Seria | J100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 108mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 14mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 14mm |