Wiertło 15,75mm HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe Sherwood SHR0252773G PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 15,75mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252773G
Sherwood SHR-025-2773G
SHR0252773G
Wiertło na stożku Morsa HSS 15.75mm Sherwood SHR0252773G
SHR-025-2773G
Opis produktu
Seria T100 MetryczneWiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 15.75 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standardowa długość |
| Kod EAN13 | 5036140174580 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright & Black Oxide |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 120mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk./opak. | 218mm |
| Waga całkowita | 0.245 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Nr produktu | SHR-025-2773G |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT2 |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SM.CK016,77,2ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 15.75mm |