Wiertło 15mm do sęków i czopów Senator SEN5975150K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 15mm do sęków i czopów Senator SEN5975150K
Senator SEN-597-5150K
SEN5975150K
KC-016,14,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bit Material | Stal |
| Bit Type | Forstner Bit |
| Marka, producent | Senator |
| Centre Type | Solid |
| Compatible Materials | Laminate; Wood |
| Średnica skrawania | 15 mm |
| Cutting Direction | Right-hand |
| Drilling Depth | 50 mm |
| EAN13 | 5036140161511 |
| ecl@ss | 21043090 |
| For Use With | Bench Drills; Pillar Drills; Hand Power Drills |
| Number of Spurs | 2 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Shank Shape | Straight |
| Oznaczenie | SEN-597-5150K |
| UNSPSC | 27111537 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 15mm |
| For Use With | Bench Drills Hand Power Drills Pillar Drills |
| Długość całkowita | 90mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Liczba elementów | 1 |
| Cutting Direction | Right-hand Cut |
| Bit Type | Forstner Bit |
| Drilling Depth | 50mm |
| Shank Shape | Straight |
| Bit Material | Stal |
| Centre Type | Solid |
| Number of Spurs | 2 |
| Auger Pattern Type | |
| Compatible Materials | Laminate Drewno |