Wiertło 16,5mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251593N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 16,5 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251593N
Sherwood SHR-025-1593N
SHR0251593N
Wiertło cylindryczne HSS, długie 16.5mm SHR0251593N
SHR-025-1593N
KC-016,103,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 16.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140172548 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 154 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 235 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 16.5 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Oznaczenie | SHR-025-1593N |
| UNSPSC | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 2920 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 235mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | |
| Seria | L100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 154mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 16.5mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 16.5mm |