Wiertło 16mm x218mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261825J SHR-026-1825J MTM-PRO
dostępny
Cena regularna:
123,20 zł
Cena regularna:
100,16 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 16mm x218mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261825J SHR-026-1825J
Sherwood SHR-026-1825J
x Sherwood SHR0261825J SHR0261825J
SHR-026-1825J
Opis produktu
Wiertła o wysokiej odporności na temperaturę do wierceń w stali stopowej i niestopowej i odlewów o twardości do 800N/mm2. Szczególnie użyteczne do wyrobów stalowych walcowanych na gorąco lub zimno, jak również do stali nawęglanej i hartowanej. Wykonano do: Typ N DIN 345.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 16.00 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140273474 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright & Black Oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 120 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość całkowita | 218 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 |
| Point Type | Web Thinned |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Supplier Part No. | SHR-026-1825J |
| Taper Shank Size | MT2 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 218mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° degree |
| Point Type | Web Thinned |
| Model, kod produktu | |
| Seria | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 120mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Średnica wiertła | 16mm |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT2 |
SHR0261825J
x Sherwood SHR0261825J SHR0261825J
SHR-026-1825J
SM.CK016,101,2ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 16mm |