Wiertło 16mm x450mm SDS Plus do młotów udarowych Kennedy KEN0573740K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 16mm x450mm SDS Plus do młotów udarowych Kennedy KEN0573740K
Kennedy KEN-057-3740K
KEN0573740K
Wiertło do młotów udarowych SDS-PLUS 16.0 x 450mm
KEN-057-3740K
KC-016,57,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Hammer |
| Średnica wiertła | 16mm |
| EAN13 | 5036140002197 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 380 mm |
| Materiał | Tungsten Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 450mm |
| Waga całkowita | 0.375 |
| Średnica chwytu | 10 m |
| Typ chwytu | SDS |
| Standard, norma | DIN 8035 |
| Oznaczenie | KEN-057-3740K |
| UNSPSC | 27111543 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Tungsten Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 450mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 380mm |
| Typ chwytu | SDS |
| Standard, norma | DIN 8035 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Średnica wiertła | 16mm |
| Typ długości wiertła | |
| Compatible Drill | Hammer |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |