Wiertło 18mm x250mm SDS Plus do młotów udarowych Kennedy KEN0574040K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 18mm x250mm SDS Plus do młotów udarowych Kennedy KEN0574040K
Kennedy KEN-057-4040K
KEN0574040K
Wiertło do młotów udarowych SDS-PLUS 18.0x250mm
KEN-057-4040K
Wiertła kręte udarowe do muru i betonu z SDS Plus. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Wysoka wydatność narzędzi pozwala wytrzymać ekstremalnie wysokie temperatury, gwarantując wysoką wydajność połączoną z olbrzymią odpornością.Wykonano zgodnie z normą DIN 8035.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Compatible Drill | Hammer |
| Średnica wiertła | 18mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002227 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 180 mm |
| Materiał | Tungsten Carbide-tipped |
| Długość całkowita | 250mm |
| Waga całkowita | 0.255 |
| Średnica chwytu | 10 m |
| Typ chwytu | SDS |
| Standard, norma | DIN 8035 |
| Supplier Part No. | 0574040K |
| UNSPSC Code | 27111543 |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Tungsten Carbide-tipped |
| Długość całkowita | 250mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 180mm |
| Typ chwytu | SDS |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Średnica wiertła | 18mm |
| Typ długości wiertła | |
| Compatible Drill | Hammer |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
SM.CK016,60,9ZLNE