Wiertło 2,2mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251437T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 2,2 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251437T
Sherwood SHR-025-1437T
SHR0251437T
Wiertło cylindryczne HSS, długie 2.20mm SHR0251437T
SHR-025-1437T
KC-016,5,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 2.20 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140171558 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 59 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 2.2 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Oznaczenie | SHR-025-1437T |
| UNSPSC | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 24 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 90mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 2.2mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 59mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 2.2mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 2.2mm |