Wiertło 2,3mm szlifowane białe do metalu Sherwood SHR0250232G PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 2,3mm szlifowane białe do metalu Sherwood SHR0250232G
Sherwood SHR-025-0232G
SHR0250232G
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, szlifowane białe 2.30mm SHR0250232G
SHR-025-0232G
SM.CK[10]-016,21,1ZLNE
Narzędzia przeznaczone do wierceń w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żelazie sferoidalnym, spieczonym metalu, niemieckim srebrze i graficie. Wykonane wg BS 328/DIN338RN.Tolerancje: średnica części tnącej h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, kąt pochylenia linii śrubowej :normalny, kąt ścinu 10° - 20°.
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskaną po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-0232G |
| EAN13 Barcode | 5036140168626 |
| Średnica wiertła | 2.30 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 27 mm |
| Długość całk. | 53 mm |
| Seria | J100 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Bright |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Średnica chwytu | 2.30 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 53 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | J100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 27 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Finish/Coating | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 2.3 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
SHR0250233F
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 2.3mm |