Wiertło 2,7mm szlifowane białe do metalu Sherwood SHR0250232Q PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 2,7mm szlifowane białe do metalu Sherwood SHR0250232Q
Sherwood SHR-025-0232Q
SHR0250232Q
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, szlifowane białe 2.70mm SHR0250232Q
SHR-025-0232Q
SM.CK[10]-016,23,2ZLNE
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskaną po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 2.70 mm |
| Tolerancja wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140168664 |
| eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka | Jasne |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Długość części roboczej, rowków | 33 mm |
| Rodzaj rowków | Spiralne |
| Rodzaj spirali | Standardowa spirala |
| Materiał | HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całkowita | 61 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 2.70 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328, DIN338RN |
| Kod produktu | SHR-025-0232Q |
| UNSPSC | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Długość całkowita | 61 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Numer produktu | |
| Seria | J100 |
| Długość części roboczej, rowków | 33 mm |
| Rodzaj rowków | Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka | Jasne |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Liczba rowków | 2 |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 2.7mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Typ spirali | Standardowa spirala |
| Tolerancja wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 2.7mm |