Wiertło 20mm No.28 x160mm do muru i betonu Kennedy KEN0551280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 20mm No.28 x160mm do muru i betonu Kennedy KEN0551280K
Kennedy KEN-055-1280K
KEN0551280K
SM.CK016,21,3ZLNE
Średnie - Długość od 150.0mm do 160.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 20mm |
| Średnica wiertła | No.28 |
| Typ długości wiertła | Medium Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001596 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 85 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 160 mm |
| Waga całkowita | 0.18 |
| Średnica chwytu | 13 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8062 |
| UNSPSC Code | 27112703 |