Wiertło 21/32" szlifowane białe HSS calowe Sherwood SHR0250244V PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 21/32" przemysłowe szlifowane białe HSS calowe Sherwood SHR0250244V
Sherwood SHR-025-0244V
SHR0250244V
21/32" Wiertło przemysłowe HSS Sherwood
SHR-025-0244V
SM.CK016,56,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskaną po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 21/32" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140271296 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4 7/8" cal |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 7 1/4" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 21/32" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Sup. Part No. | SHR-025-0244V |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |