Wiertło 24mm x300mm stożkowe HSS extra długie Sherwood SHR0244028R PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood Wiertło stożkowe 24mm x300mm HSS extra długie SHR0244028R
Sherwood SHR-024-4028R
SHR0244028R Sherwood Wiertło STOZKOWE HSS, EXTRA długie 24mmx300mm
Metryczne
Prawo tnące ekstra długie narzędzia przeznaczone do wiercenia w stali, żeliwie, stopach, i niestopach 1000N/mm2 i również odpowiednie do wywierceń w miękkich i średnich żeliwach szarych ciągliwych, niemieckim srebrze i graficie. Kąt wierzchołkowy: BS328 PTI 1986.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 24.00 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| EAN13 Barcode | 5036140386624 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Długość rowków, części roboczej | 210 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | BS328 |
| Supplier Part No. | SHR-024-4028R |
| Taper Shank Size | MT3 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 300mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Seria | |
| Długość rowków, części roboczej | 210mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS328-1 1986 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica wiertła, wiercenia | 24mm |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT3 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 24mm |