Wiertło 26-40mm HSS stopniowe stożkowe do blach i rur Sherwood SHR0191130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 26-40mm HSS stopniowe stożkowe do blach i rur Sherwood SHR0191130K
Sherwood SHR-019-1130K
Wiertło stożkowe HSS do blach i rur 26-40mm SHR0191130K
SHR-019-1130K
Opis produktu
Przeznaczone do wycinania otworów w blachach i cienkich metalach. Nie wymagają nawierceń pilotem. Można wykonywać otwory w podanym zakresie wymiarowym. Zapewnia dobrą dokładność nawierconego otworu.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140161825 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Blachy metalowe, cienkościenne materiały |
| Maksymalny rozmiar otworu | 40mm |
| Maksymalna grugość materiału | 3mm |
| Minimalny rozmiar otworu | 26mm |
| Waga całkowita | 0.3 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0191130K
Wiertło stożkowe HSS do blach i rur 26-40mm SHR0191130K
SHR-019-1130K
SM.CK016,295,1ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 26-40mm |