Wiertło 3,1mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260620K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,1mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260620K
Kennedy KEN-026-0620K
KEN0260620K
KC-016,5,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 3.10 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140272668 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bronze Oxide |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 36 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Waga całkowita | 0.003 |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Średnica chwytu | 3.10 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Oznaczenie | KEN-026-0620K |
| UNSPSC | 23241606 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.1mm |