Wiertło 3,2mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,2mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260640K
Kennedy KEN-026-0640K
KEN0260640K
SM.CK016,5,4ZLNE
Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 3.20 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140272675 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bronze Oxide |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 36 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 65 mm |
| Waga całkowita | 0.003 |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.20 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Sup. Part No. | KEN-026-0640K |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 3.2mm |