Wiertło 3,2mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251455N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,2 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251455N
Sherwood SHR-025-1455N
SHR0251455N
Wiertło cylindryczne HSS, długie 3.20mm SHR0251455N
SHR-025-1455N
KC-016,6,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 3.20 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140171688 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 69 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 106 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 3.2 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Oznaczenie | SHR-025-1455N |
| UNSPSC | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 51 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Coolant Delivery | External |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter Metric | 3.2 |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Drill Length Type | Long Series |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Flute Construction | Ground Flute |
| Flute Length | 69 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Angle | 30 ° |
| Helix Type | Normal Helix |
| Material | High Speed Steel |
| Number of Flutes | 2 |
| Overall Length | 106 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Series | L100 |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Shank Type | Straight |
| Standards Met | BS 328; DIN 340; ISO 494 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.2mm |