Wiertło 3,2mm długie HSS wykończenie jasne białe Sherwood SHR0251631N PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,2mm długie HSS wykończenie jasne białe Sherwood SHR0251631N
Sherwood SHR-025-1631N
SHR0251631N
Wiertło cylindryczne HSS, długie,wykończenie jasne 3.20mm SHR0251631N
SHR-025-1631N
SM.CK016,6,1ZLNE
Narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej są przeznaczone do generalnego użytku i wykonują otwory w większości materiałów. Wiertła tego typu mają tę samą średnicę ostrza i uchwytu. Wiertła z jasnym wykończeniem do wierceń w metalach nieżelaznych.
Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241637 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-1631N |
| EAN13 Barcode | 5036140172678 |
| Waga 10 elementów | 51 g |
| Długość rowków lub robocza | 69 mm |
| Długość całk. | 106 mm |
| Średnica wiertła | 3.20 mm |
| Seria | L100 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Średnica chwytu | 3.2 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Web Thickness | Standard |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 106 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | L100 |
| Długość rowków lub robocza | 69 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 3.2 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.2mm |