Wiertło 3,3mm HSS czernione do metalu Sherwood SHR0250085M Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,3mm HSS do metalu Sherwood SHR0250085M
Wiertło 3,3mm HSS czernione Sherwood SHR0250085M
Sherwood SHR-025-0085M
SHR0250085M
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, czernione 3.30mm SHR0250085M
SHR-025-0085M
SM.CK[10]-016,25,6ZLNE
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki temicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła. Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 3.30 mm |
| Tolerancja wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140167094 |
| eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka | czernione, czarna oksyda |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Długość części roboczej, rowków | 36 mm |
| Rodzaj rowków | Spiralne |
| Rodzaj spirali | Standardowa spirala |
| Materiał | HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całkowita | 36 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 3.30 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328, DIN338RN |
| Kod produktu | SHR-025-0085M |
| UNSPSC | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Numer produktu | |
| Seria | J100 |
| Długość części roboczej, rowków | 36 mm |
| Rodzaj rowków | Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Powłoka | czernione, czarna oksyda |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Liczba rowków | 2 |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 3.3mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Typ spirali | Standardowa spirala |
| Tolerancja wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.3mm |