Wiertło 3,5mm HSS TiN SwissTech SWT1250035A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,5mm HSS TiN Swisstech SWT1250035A
Swisstech SWT-125-0035A
SWT1250035A
Jobber drill Wiertło HSS 3,5mm TiN
SM.CK016,12ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 3.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140190122 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | TiN |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 39 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Kąt spirali | 28° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 70 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Seria | 1001 |
| Średnica chwytu | 3.50 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338;DIN1412A |
| Sup. Part No. | SWT1250035A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Web Thickness | Standard;Form A Web-thinned |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.5mm |