Wiertło 3,5mm TiN HSS-Co kobaltowe pokrywane SwissTech SWT1251735A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,5mm TiN HSS-Co kobaltowe pokrywane Swisstech SWT1251735A
Swisstech SWT-125-1735A
SWT1251735A
3.5mm HSS-Co H/DUTYJOBBER DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1251735A
SWT-125-1735A
SM.CK016,8,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 3.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140267626 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | TiN (Tip) |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 39 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Kąt spirali | 28° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 70 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 1024 |
| Średnica chwytu | 3.50 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338;DIN1412C |
| Sup. Part No. | SWT-125-1735A |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Web Thickness | Strengthened;Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.5mm |