Wiertło 3,5mm do aluminium HSS-Co kobaltowe SwissTech SWT1250235A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,5mm do aluminium HSS-Co kobaltowe Swisstech SWT1250235A
Swisstech SWT-125-0235A
SWT1250235A
Wiertło HSS-Co do aluminium 3.5mm Swisstech SWT1250235A
SWT-125-0235A
High Helix for aluminium
SM.CK016,19ZLNE
130° KÄ...t wierzcho?‚kowy pozwala na efektywne odprowadzanie odpad??w wi??rowych od wiert?‚a, co pozwala utrzymać miejsce obrabiane w czysto?›ci. Do materia?‚??w o d?‚ugich wi??rach, takich jak aluminium,
stopy aluminium, mied?? i plastiki. KÄ...t wierzcho?‚kowy: 130°. KÄ...t spirali: wysoki. Tolerancja ?›rednicy: h8. Tolerancja chwytu: f11. Wykonano zgodnie z: DIN338 RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-125-0235A |
| EAN13 Barcode | 5036140190931 |
| Średnica chwytu | 3.50 mm |
| Średnica wiertła, wiercenia | 3.50 mm |
| Długość rowków, części roboczej | 39 mm |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Seria | 1012 |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Typ spirali | High Helix |
| Kąt spirali | 37 ° |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° |
| Point Type | Split Point |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Web Thickness | Standard;Form C |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338;DIN1412C |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 70mm |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 1012 |
| Długość rowków, części roboczej | 39mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412C DIN 338 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 37 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 3.5mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | High Helix |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 3.5mm |