Wiertło 3,8mm półfabrykat HSS Sherwood SHR0242448K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3,8mm półfabrykat HSS Sherwood SHR0242448K
Wiertło 3,8mm półfabrykat HSS Sherwood SHR0242448K
Sherwood SHR-024-2448K
SHR0242448K
Wiertło półfabrykat HSS 3.80mm SHR0242448K
SHR-024-2448K
SM.CK[10]-016,27,7ZLNE
Opis produktu
Narzędzia wzmacniane i szlifowane na całej powierzchni z przeznaczeniem do przebijania, mocowania i wykonywania pomiarów. mogą być również używane jako pogłębiacze, narzędzia wytłaczające, jak również mogą służyć do okrawania. Średnica tolerancji: h8.
Wykonane zgodnie z: BS 328/DIN 338.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 3,8mm |
| Kod EAN13 | 5036140164215 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Materiał | h8 |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Standard, norma | DIN 338 |
| Nr produktu | SHR-024-2448K |
| Kod UNSPSC | 23241634 |