Wiertło 3/16" calowe szlifowane białe do metalu Sherwood SHR0250243M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 3/16" calowe szlifowane białe do metalu Sherwood SHR0250243M
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskaną po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Podawanie czynnika chłodzącego | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania | standardowy, prawostronny |
| Średnca wiertła | 3/16", 3/16" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140271036 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące, jasne, tzw. białe |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane, precyzyjne |
| Długość rowków | 2.1/16", 2 1/16" cal |
| Typ rowków wiertła | Spiralne |
| Typ spirali | Standardowa |
| Materiał wykonania | High Speed Steel, HSS, stal szybkotnąca |
| Grupa materialowa | M2 |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całkowita | 3.3/8", 3 3/8" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 3/16", 3/16" cal |
| Tolerancja srednicy chwytu | f11 |
| Norma | BS 328, DIN338RN |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dodatkowe informacje
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość calkowita | 86mm |
| Długość rowków | 52mm |
| Norma | BS 328 DIN 338RN |
Sherwood SHR-025-0243M
SHR0250243M
x Sherwood SHR0250243M SHR0250243M
SHR-025-0243M
SM.CK[10]-016,38,5ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |