Wiertło 4,1mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252647T PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4,1mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252647T
Sherwood SHR-025-2647T
SHR0252647T
x Sherwood SHR0252647T SHR0252647T
SHR-025-2647T
SM.CK016,29,7ZLNE
Seria T100 Metryczne
Wiertła kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologią szlifowania. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241639 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-2647T |
| EAN13 Barcode | 5036140272378 |
| Średnica wiertła | 4.10 in |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| Długość rowków lub robocza | 43 mm |
| Długość całk. | 123 mm |
| Seria | T100 |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Taper Shank Size | MT1 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright & Black Oxide |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Web Thinned |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Standard, norma | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 123 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Thinned Point |
| Product Number | |
| Seria | T100 |
| Długość rowków lub robocza | 43 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | 4.1 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT1 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 4.1mm |