Folia stalowa 0,250mmx150mmx2,5m precyzyjna taśma do ustawiania maszyn Indexa IND4151074E [TPN4150002D]
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
213,87 zł
Cena regularna:
173,88 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
0.250mmx150mmx2.5M STEELSHIM Indexa IND4151074E
IND-415-1074E
Steel Shims - Metric Sizes
150mm x 2.5m roll in a range of thicknesses from 0.050mm to 0.800mm.
Also available in a 8 piece pack - see 415-201.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140249868 |
| eCl@ss Code | 20270290 |
| Długość całkowita | 175 |
| Waga całkowita | 0.83 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Supplier Part No. | 4151074E |
| UNSPSC Code | 31231400 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 2500mm |
| Materiał | Stal |
| Grubość | 0.250mm |
| Szerokość | 150mm |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Tensile Strength | psi pounds per square inch Nmm |
| Slot Size |