Wiertło 4,2mm do stali nierdzewnej HSS-Co TiN kobaltowe SwissTech SWT1251242A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4,2mm do stali nierdzewnej HSS-Co TiN kobaltowe Swisstech SWT1251242A
Swisstech SWT-125-1242A
SWT1251242A
Wiertło cylindryczne HSS-Co do stali nierdzewnej 4.20mm TiN Swisstech SWT1251242A
SWT-125-1242A
SM.CK016,22,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 4.20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140193970 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Sup. Part No. | SWT-125-1242A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Średnica wiertła w mm | 4.2mm |